Miele jako zaměstnavatel

Péče o zaměstnance je pro nás prioritou

Zaměstnavatel ve vašem regionu

 

Společnost Miele technika v Uničově je výrobcem špičkových spotřebičů pro domácí i profesionální použití. Světovou značku Miele v Uničově utváří naši lidé již 15 let. V současné době u nás pracuje 1700 zaměstnanců.

 

 

Naše produkty

Ve výrobním závodě Miele v Uničově vytváříme špičkové spotřebiče – sušičky prádla, myčky nádobí, pračky s horním plněním. To vše v prvotřídní kvalitě značky Miele.

Oblasti specializace

V Miele spojujeme odborníky z mnoha odvětví – strojírenství, konstrukce, elektrotechnika, kvalita, montáž, logistika, procesní inženýrství, nákup, IT.

Právě hledáme nové kolegy a kolegyně. Přidejte se k nám!

Pracujte v Miele jako skladník.

Pracujte v Miele jako montážní dělník.

Pracujte v Miele jako konstruktér.

Pracujte v Miele jako technický specialista.

Josef

hlavní technolog montáže a výroby

„Po dlouholeté  praxi ve vystudovaném oboru jsem se rozhodl změnit práci. Začal jsem hledat zaměstnání, kde bych mohl uplatnit své zkušenosti, a taky možnost dále se rozvíjet. Důležitým kritériem byla firma s dobrým sociálním zázemím.

Dostal jsem tip na společnost Miele. Prošel jsem výběrovým řízením a koncem roku 2016 nastoupil na pozici technolog výroby. Absolvoval jsem potřebná školení pro výkon této pozice. 

V současné době pracuji na pozici hlavního technologa montáže a výroby na linkách, kde se montují rámové sušičky prádla a pračky s horním plněním. Poprvé jsem v situaci, kdy jsem v kolektivu již jen mladších spolupracovníků, což je také zajímavá změna. Na pracovištích se setkávám s řadou schopných lidí, kteří jsou pro mě pozitivní inspirací a motivací. Práce v Miele mi přinesla také možnost podílet se na nových zajímavých projektech. Mám práci, která je pro mne určitou jistotou a nutí mě stále na sobě pracovat.“

Julie

technička kvality

„Do Miele jsem nastoupila v roce 2016 jako skladnice. V té době jsem se přistěhovala a potřebovala jsem co nejdříve najít práci, abych pokryla náklady na stěhování. Po pár měsících jsem si všimla interního výběrového řízení na pozici technik/technička kvality ve výrobě. Díky zkušenostem z výrobní kvality z předchozího zaměstnání jsem úspěšně prošla výběrovým řízením a místo získala.

Mám na starosti kontrolu kvality plastových dílů vyrobených na našich vstřikolisech a také plasty přivezené z centrály, které se u nás svařují s našimi díly dohromady, aby pak mohly být na lince zamontovány do koncových přístrojů. Jsem na této pozici spokojená. Cením si dobrého kolektivu. Klíčová je pro mě komunikace. Mnohdy je to to nejtěžší domluvit se s lidmi, protože v celém procesu je jich mnoho, od seřizovačů po plánovače. Absolvovala jsem na této pozici několik školení, nejvíce mě však naučila praxe. “

Image
Image
Image
Image
Image

V Miele jsou to lidé, na kom záleží.

Vytvářejí naši značku a umožňují jí žít.

Image
Image
Image
Image

Týmová práce je pro nás důležitá.

Image

Spokojení zaměstnanci – důkazy místo slibů.

Prověřujeme se také porovnáváním s ostatními zaměstnavateli.

V letech 2014 až 2017 jsme získali 1. místo v prestižní soutěži Sodexo Zaměstnavatel regionu do 5000 zaměstnanců v Olomouckém kraji, v roce 2018 jsme se umístili na 3. místě. V celostátním kole Zaměstnavatel roku jsme v roce 2014 obsadili 4. místo. Cenu uděluje Klub zaměstnavatelů po zhodnocení kritérií jako jsou pracovní podmínky, vzdělávání, bezpečnost práce, benefity, atd.

V roce 2019 jsme získali ocenění Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty v Olomouckém kraji.

V roce 2018 jsme získali Ocenění stříbrná medaile v soutěži TOP odpovědná firma na poli společenské odpovědnosti.

V roce 2019 jsme získali 1. cenu v soutěži Národní cena České republiky za společenskou odpovědnost.

Chcete se dozvědět více o výrobním závodě Miele technika?

Navštivte náš web.